. .

The page is printed

DB Schenker Logistika

Pasaulio tiekimo grandinės pritaikomos kiekvienam klientui

Turime didelę integruotų logistikos paslaugų teikėjo patirtį. Ekspertų komandos aprėpia visą paslaugų asortimentą ir sudaro kompleksinės vertės grandines.

DB Schenker Logistics turi apie 65 tūkst. darbuotojų, dirbančių 2000 padalinių visame pasaulyje, aptarnauja pramonę ir prekybą pasauliniuose prekių mainuose sausumos transportu, viso pasaulio oro ir jūrų transportu, teikia kontraktinės logistikos ir tiekimo grandinių valdymo paslaugas. DB Schenker Logistics jungia visus svarbiausius ekonominius regionus daugiau nei keturiasdešimtyje Europos šalių tankiu, reguliariai teikiamų paslaugų tinklu.. Integruotos logistikos centrai yra svarbiausiose pasaulio prekybos sankirtose, kur susilieja prekių srautai, formuojasi vežėjų tinklas ir susiklosto sąlygos teikti įvairias pridėtinės vertės paslaugas. DB Schenker Logistics turi didžiausią patirtį automobilių, aukštųjų technologijų, plataus vartojimo prekių, mugių ekspedijavimo, specialiosios paskirties transporto priemonių paslaugų ir paslaugų dideliems sporto renginiams srityse.

Europos sausumos transportas

DB Schenker Logistics yra Europos sausumos transporto lyderė, turinti 720 padalinių ir apie 25 tūkst. darbuotojų. Jungia svarbiausius ekonominius regionus keturiasdešimtyje Europos šalių ir teikia apie 32 tūkst. reguliarių paslaugų per savaitę. Tai paslaugos, susijusios su bendrų, dalinių ir pilnų krovinių judėjimu.. Ji taip pat siūlo logistikos grandines, panaudojant stiprų geležinkelių tinklą Europos ir tarptautinėje rinkoje, derinant geležinkelių ir sunkvežimių transporto privalumus. Europoje plačiai išplėtotas tinklas sudaro sąlygas teikti paslaugas iš vienų rankų ir laikytis aukštų kokybės standartų.

Krovinių gabenimas oru / jūra

DB Schenker Logistics užima trečiąją vietą tarp krovinių gabenimo oru ir trečiąją vietą tarp krovinių gabenimo jūrų transportu paslaugų teikėjų. Siūlo visapusišką paslaugų spektrą, turi oro ir jūrų sektoriuje 21 tūkst. darbuotojų, dirbančių 800 padalinių visame pasaulyje. DB Schenker įvykdo apie 1200 užsakomųjų skrydžių per metus, integruodama paslaugas visuose žemynuose kelis kartus per savaitę, atsižvelgiant į skrydžių tvarkaraščius ir garantuotas talpas. DB Schenker Logistics buvo viena iš krovinių gabenimo oru paslaugų teikėjų pradininkių, o dabar yra novatoriškų oro transporto sprendimų lyderė.

Kontraktinė logistika / SCM

DB Schenker Logistics gali pasiūlyti individualius kontraktinės logistikos sprendimus pramonei ir prekybai. Juos įgyvendina beveik 19 tūkst. darbuotojų, dirbančių 570 padalinių pasaulyje. Turi sandėlius, kurių bendras plotas užima daugiau nei 7,1 mln. kvadratinių metrų daugiau nei penkiasdešimtyje šalių visuose žemynuose. DB Schenker Logistics užima penktąją vietą pasaulinėje kontraktinės logistikos rinkoje. Kompanija sukūrė išsamų individualių sprendimų komplektą automobilių, elektronikos, sveikatos priežiūros ir kt. pramonės šakoms. Siūlomų paslaugų asortimentas aprėpia visus vertės grandinės etapus nuo pirkimo, gamybos ir paskirstymo logistikos paslaugų iki paslaugų, teikiamų po pardavimo. Pagrindinė kompetencija - kompleksinių pasaulio tiekimo grandinių planavimas ir vykdymas.

Paskutinis aktyvavimas.: 20.04.2015

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos