. .

The page is printed

DB Schenker Rail

Vienas tinklas visoje Europoje

DB Schenker Rail - geriausias pasirinkimas Europos geležinkelyje

Mūsų pagrindinis tikslas - patenkinti klientai. Turėdami 4200 atšakų ir didžiausią parką žemyne, siūlome geriausią Europos geležinkelių tinklą. Daugiau nei 31 tūkst. mūsų darbuotojų 15-oje Europos šalių užtikrina aukščiausią visų transporto rūšių paslaugų kokybę. Beveik šešiasdešimt procentų visų DB Schenker Rail transporto paslaugų yra vykdomos Europoje. Tačiau plečiame paslaugas už Europos ribų. Naujos jungtys jau sieja Lisaboną ir tolimąjį Šenjangą Kinijoje . Mūsų klientai gali džiaugtis aukšta kokybe ir patikimumu nepriklausomai nuo užduoties, jos sudėtingumo ar rinkos kintamumo.

 Mūsų paslaugos apima novatoriškas krovinių gabenimo ir logistikos paslaugas blokiniais traukiniais ir atskirais vagonais, o taip pat ir pervežimus kelių transportu bei jūromis visoje Europoje. 2010 m. įkūrėme „Xrail“ kartu su kitomis šešiomis Europos krovinių gabenimo geležinkeliais kompanijomis, kad galėtume glaudžiau bendradarbiauti, transportuojant prekes viena transporto priemone per sienas.

Europos tinklo stiprinimas - darbai ir pardavimai. DB Schenker Rail turi savo operacijų tinklą. Geografiniu požiūriu plačiai paplitusios paslaugos, produktai, sukurtos ir veikiančios darbinės koncepcijos; centralizuotas transporto valdymas visoje Europoje, prisiimant atsakomybę nuo pradžios iki galo ir kt. – visa tai parodo aukštą skirtingų sričių operacijų sujungimo kokybės lygį. Tinkle naudojama individualiai pritaikyta IT sistema, kuri iki 2020 sudarys galimybę klientams sekti savo prekes gyvai nuo durų iki durų.

DB Schenker Rail kuria sprendimus visoje Europoje, tiksliai pritaikytus įvairiausioms pramonėms ir prekėms.. Mes pasiryžome pasiūlyti tarptautinį tinklą iš vieno šaltinio su nuolatinėmis paslaugomis klientui visoje Europoje ir visoms transporto rūšims. To pagrindas- glaudžiai koordinuojamas, integruojamas planavimo procesas, aprėpiantis pardavimus, operacijas ir kliento poreikius. DB Schenker Rail - vienas tinklas visai Europai. Kartu su nacionalinėmis kompanijomis, partneriais ir filialais svarbiausiose Europos šalyse, mes siūlome krovinių gabenimo paslaugas visame žemyne. Stiprūs DB Schenker Group partneriai geba susidoroti su logistiniais iššūkiais visoje Europoje. Nuo Portugalijos iki Rusijos ir nuo Švedijos iki Turkijos - jokia kita krovinių gabenimo įmonė nesiūlo geresnio tinklo visoje Europoje. DB Schenker Rail Group turi tris struktūrinius padalinius pagal Europos regionus: rytinį, centrinį ir vakarinį.

Paskutinis aktyvavimas.: 20.04.2015

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos