. .

The page is printed

Efektyvumo vadyba

Tobulėjimui ribų - nėra

Mūsų tikslas - siūlyti tik puikiausias paslaugas. Esame tarp pirmaujančių pasaulio logistikos paslaugų teikėjų, tačiau tai nėra pakankama pasitenkinimo prielaida.

Mes didiname pelningumą ir mūsų teikiamų paslaugų kokybę įvairiomis efektyvumo valdymo programomis, nes nuolatinis tobulėjimas yra neatsiejama mūsų verslo kultūros dalis.

Dabartiniai procesai, procedūros ir standartai bei darbo eigos valdymas, kaip visuma, yra pakartotinai analizuojami, taikant efektyvumo valdymo sistemą. „Ambasadorių“ tinklas leidžia mums pasiekti ir plačiu mastu įtraukti darbuotojus. Turime vidaus rekomendacijų sistemą. Greta to rengiame seminarus tiek su mūsų darbuotojais, tiek su klientais, siekdami atrasti tobulėjimo potencialą. Mes naudojame patikrintus ir efektyvius metodus, kurie yra pripažinti visame pasaulyje. Dar 1998 m. įgyvendinome 5S ir POP - nuolatinio optimizavimo programą. 6S- „Six Sigma“ - padeda gerinti kokybę ir procesų efektyvumą, yra nuosekliai orientuota į klientus ir veiklos rezultatus. Naujas reikalavimas - tvarumas - buvo įtrauktas į programą, kad palaikytų kompanijos tobulėjimą.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos