. .

The page is printed

Bendradarbiavimas su mokslo centrais

Geriausia investicija į ateitį

DB Schenker glaudžiai bendradarbiauja su mokslininkais, „TU Darmstadt“, universitetais Rusijoje bei įvairiais „Fraunhofer“ institutais jau ilgus metus.

Šis bendradarbiavimas yra naudingas visoms šalims, todėl mes siekiame bendradarbiauti su kuo daugiau mokslo įstaigų ir šis skaičius nuolat auga. Mūsų dėmesys nukreiptas į tokias temas, kaip globalizacija, liberalizavimas, resursų trūkumas, urbanizacija ir tendencijos, taikytinos specialiai logistikai. Kitos dominančios temos- technologijos ir IT, ypač turto žvalgyba ir novatoriškos perkrovimo technologijos kelių ir geležinkelių transportui. 

„DB Schenker Laboratory“ kooperacinis institutas „TU Darmstadt“
yra paremtas trimis dalykais: mokymu, moksliniais tyrimais ir plėtra bei jaunesniojo personalo įdarbinimu. Jis skatina aktyvų keitimąsi ir tiesioginį grįžtamąjį ryšį su verslo pasauliu. Daug dėmesio skiriama logistikos planavimui ir informacinėms sistemoms bei daugiarūšiškumui ir logistikos technologijoms. Be mokslinių tyrimų veiklos, „DB Schenker Lab“ prisideda prie „TU Darmstadt“ studentų ir DB Schenker darbuotojų mokymų ir tęstinio mokymosi.

„Tarptautinės Logistikos Centras“ Sankt Peterburge (CIL)
Steigdami bendradarbiavimo centrą Sankt Peterburge, siekėme sukurti pirmaujantį logistikos mokslinių tyrimų ir plėtros centrą kartu su Rusijos geležinkeliais. Novatoriška partnerystė (tokia - tik viena iki šiol)- tai bendros pastangos tobulėti kartu su mūsų akademiniais partneriais: Sankt Peterburgo valstybiniu universitetu, Europos verslo mokykla ir Sankt Peterburgo valstybinu transporto universitetu. CIL skatina doktorantų mainus, laipsnių, pripažįstamų abiejose šalyse, teikimą ir bendras tęstinio mokymo programas.

Skatiname kitus mokslinių tyrimų centrus
Mes taip pat prisidedame prie daugelio kitų mokslinių tyrimų ir mokslo projektų. Vienas iš pavyzdžių - suteikti ir skatinti aktyvią projektavimo paramą „House of Logistics and Mobility“ (HOLM) Frankfurte prie Maino. Esame įtraukti į keturis mokslinių tyrimų projektus „LogistikRuhr“ efektyvumo klasteryje Šiaurės Reino-Vestfalijoje, taip pat bendradarbiaujame su „Fraunhofer“ institutais.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos