. .

The page is printed

Apie DB Schenker

Pasaulinės tiekimo grandinės pritaikytos kiekvienam klientui

Pasaulinė ir auganti: DB Schenker turi didelę integruotų logistikos paslaugų teikėjo patirtį. Ekspertų komandos aprėpia visą paslaugų asortimentą, kurdamos kompleksines vertės grandines.

DB Schenker prisideda prie pasaulinių pramonės ir prekybos prekių mainų, teikdama sausumos, globalias oro ir jūrų transporto bei kontraktinės logistikos paslaugas, įnešdama savo indėlį į tiekimo grandinės valdymą. 2015 metais apie 66 tūkstančius darbuotojų dviejuose tūkstančiuose kompanijos biurų, veikiančių visame pasaulyje, uždirbo 15,451 milijardų eurų.

DB Schenker - Europos sausumos transporto specialistė - tiek keliais, tiek geležinkeliais jungia visus svarbiausius ekonominius regionus daugiau nei keturiasdešimtyje Europos šalių, turi tankų reguliariai teikiamų paslaugų tinklą. Taip pat bendrovė specializuojasi pasaulio oro ir jūrų transporto bei visų susijusių su logistikos paslaugomis sprendimų kūrime. Integruotos logistikos centrai yra svarbiausiose pasaulio prekybos sankirtose, kur susilieja prekių srautai, sudarydami tinklą tarp visų vežėjų ir taip kurdami sąlygas įvairioms pridėtinės vertės paslaugoms. DB Schenker yra ir geriausias pasirinkimas automobilių, aukštųjų technologijų, plataus vartojimo prekių, mugių ekspedijavimo, specialiosios paskirties transporto priemonių ir paslaugų dideliems sporto renginiams srityse.

Europos sausumos transportas

 Turėdama maždaug 24 000 darbuotojų, dirbančių 730-yje biurų, DB Schenker yra Europos sausumos transporto Nr.1. Sausumos transporto versle ji jungia svarbiausius ekonominius regionus keturiasdešimtyje Europos šalių, savo tinkle vykdo maždaug 32 000 reguliarių suplanuotų krovinių transportavimo paslaugų per savaitę. DB Schenker teikia savo klientams geriausias laiko ir sąnaudų požiūriu paslaugas, vežant grupuojamus, dalinius ir pilnus krovinius. Taip pat ji siūlo logistikos grandines, kur integruojamas stiprus geležinkelių tinklas Europos ir tarptautinėje rinkoje, derinami geležinkelių ir sunkvežimių transporto privalumai. DB Schenker turi tankų Europos tinklą, o tai jai užtikrina galimybę teikti paslaugas iš vieno šaltinio ir išlaikyti tolygiai aukštus sertifikuotos kokybės standartus - nuo Ispanijos ir Portugalijos iki Uralo, nuo Suomijos iki Sicilijos, Rumunijos ir Turkijos.

Krovinių gabenimas oru / jūra

Užimdama trečią vietą oro ir jūrų transporto logistikoje, DB Schenker yra tarp pasaulyje pirmaujančių paslaugų teikėjų ir siūlo pilną pasaulio oro ir jūrų transporto paslaugų spektrą. Veikia 800 biurų visame pasaulyje, juose dirba apie 20 000 darbuotojų. DB Schenker vykdo apie 1 200 užsakomųjų skrydžių per metus. Taip kompanija jungia centrus visuose žemynuose kelis kartus per savaitę, atsižvelgdama į skrydžių tvarkaraščius ir garantuotas talpas. Užimdama deramą vietą tarp krovinių gabenimo oru pionierių, šiandien DB Schenker lyderiauja inovacijų, gabenant krovinius oru, kūrime.

Kontraktinė logistika / SCM

Kontraktinės logistikos srityje DB Schenker dirba beveik 20 000 darbuotojų. Daugiau nei 50-yje šalių (visuose žemynuose) veikia apie 570 biurų su sandėliais, kurių bendras plotas užima daugiau nei 7,7 mln. kvadratinių metrų. Siūlomi individualūs logistikos sprendimai pramonės ir prekybos įmonėms. Kontraktinėje logistikoje DB Schenker užima penktą vietą pasaulyje ir yra sukūrusi išsamius individualių sprendimų komplektus automobilių, elektronikos ir kt. pramonės bei sveikatos priežiūros sritims. Paslaugų asortimentas aprėpia visus vertės grandinės etapus nuo pirkimo, gamybos ir paskirstymo logistikos paslaugų iki paslaugų, teikiamų po pardavimo. Kompanijos pagrindinė kompetencija - sudėtingų pasaulio tiekimo grandinių planavimas ir vykdymas.

Pagrindiniai skaičiai (remiantis 2015 metų ataskaita)
Pajamos (milijonai eurų)15 451
Darbuotojų skaičius (VDDE, 2015-12-31 duomenimis)66 327
Biurai2 000
Siuntos Europos sausumos transportu (tūkst.)101 703
Oro krovinių apimtys (eksportas) (tūkst. t)1 128
Jūrų krovinių apimtys (eksportas) (tūkst. TEU)1 942


Paskutinis aktyvavimas.: 30.03.2016

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos