. .

The page is printed

Mūsų strategija

DB Schenker 2020 strategija

DB Schenker strategija sudaro jos tvarios sėkmės pagrindą ir aprėpia visus tvarumo aspektus: ekonominį, socialinės atsakomybės ir aplinkos apsaugos.

Iki 2020 metų, mes tapsime dar pelningesne rinkos lydere, pakilsime į aukščiausias pozicijas pasirinktose tikslinėse rinkose. Remdamiesi savo ilgalaikiu finansiniu stabilumu, mes ir toliau investuosime į augančias rinkas, naujus verslus ir mūsų darbuotojų kompetenciją. Ir toliau pristatysime novatoriškus produktus, sieksime, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti mūsų moderniausiais tinklais ir dalykiniais sprendimais.

2020 metais būsime tapę geriausia darbdave savo sektoriuje. Esame įvairi tarptautinė kompanija, įkvepianti ir pritraukianti visų amžiaus grupių ir profesijų žmones. Mes remiame savo darbuotojų tobulėjimą ir siūlome jiems vietinės ir tarptautinės karjeros galimybes.

Daug dėmesio skiriame ir skirsime ekologiškiems sprendimams. 2020m. būsime pripažinti ekologiškų sprendimų pradininkai savo sektoriuje.. DB Schenker bus laikoma pavyzdine kompanija pagal anglies ir energijos vartojimo efektyvumo rodiklius. Mes taip pat siekiame sumažinti kitus teršalus (pvz., triukšmą), kad padidintumėme visuomenės pritarimą mūsų planuojamam augimui.

Pasiektos pelningos rinkos lyderės, geriausios darbdavės ir ekologiškų sprendimų pradininkės savo srityje pozicijos leis 2020 metais būti pripažintu pirmaujančiu integruotų transporto ir logistikos paslaugų teikėju.

DB Schenker. Pristatome sprendimus.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos