. .

The page is printed

DB Group

Deutsche Bahn vaidmuo

DB Schenker yra pasaulyje pirmaujančios mobilumo ir logistikos korporacijos „Deutsche Bahn AG“ dalis. Apie 194 tūkst. kompetentingų personalo narių dirba Vokietijoje ir 102 tūkst. - kitose šalyse.

Turime atstovų daugiau nei 130 šalių ir teikiame novatoriškus ir individualiai pritaikytus mobilumo ir logistikos sprendimus iš vieno šaltinio.

DB Schenker yra viena iš trijų verslo atšakų, kurių išskirtiniai pasiekimai yra puikiai matomi: DB geležinkelių tinklas siekia 34000 km vėžių viename didžiausių pasaulio geležinkelio tinklų; DB teikia visapusiškas keleivių pervežimo paslaugas ir perveža daugiau nei 5 mln. keleivių per dieną; DB Schenker - tai pasaulinė integruotoji logistika.

„Mes sujungiame viso pasaulio žmones ir rinkas. Keliame aukštus reikalavimus mūsų personalui, taikome griežtus darbo standartus, tuo pačiu siūlome geras karjeros galimybes.“ 

Mūsų sėkmė nėra atsitiktinumas - mūsų personalas valdo ir kontroliuoja modernius transporto tinklus - geležinkelių, jūrų, oro ir sausumos, savo darbu ir atsidavimu klientui kuria mūsų bendrą ateitį. Mes mokomės vieni iš kitų ir telkiame savo stipriąsias savybes, kad galėtume išdidžiai pasakyti „Mes esame DB“. Bendrosios mūsų vertybės jungia mus kaip grupę.

Darbo saugumas ir tęstinumas taip pat yra laikoma prioritetu mūsų kompanijoje. Jei trūksta personalo nario ar jis nebegali toliau dirbti dėl sveikatos priežasčių, ieškome išeities, naujų darbo galimybių pačioje kompanijoje. Šeima taip pat yra mūsų prioritetas, kuris akivaizdžiai atsispindi mūsų personalo strategijoje ir kompanijos kultūroje, skatinančioje šeimos ir karjeros derinimą. Mes siūlome daugybę galimybių puoselėti šį derinį - nuo lanksčių darbo valandų iki darbo nuotoliniu būdu. DB šeimos paslaugos padės jums, pvz., surasti darželį jūsų vaikams. Žinome, kad tik patenkinti, laimingi mūsų darbuotojai gali teikti mūsų klientams aukščiausios kokybės paslaugas. Jei nusprendėte pasirinkti vieną didžiausių Vokietijos kompanijų, žvilgtelėkite į mūsų puslapį ir surasite išsamią jūsų karjeros siekinių patenkinimui reikalingą informaciją.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos