. .

The page is printed

Mūsų vertybės

Kas mes esame

DB Schenker įgyvendina DB Group koncepciją, moderuojančią mūsų misiją, viziją ir vertybes. Pagrindiniai klausimai yra: „Kas esame?“ „Kokia mūsų misija?“ ir „Kaip viso to pasieksime?“

Kas mes esame?

Mes esame pasaulyje pirmaujanti mobilumo ir logistikos kompanija.

Sėkmingai sukūrę savo kompaniją, pasiekėme daug žadančią padėtį.

Nuolatos kuriame vietinius ir globalius mobilumo ir logistikos sprendimus, nes esame integruota kompanija, turinti puikiai išvystytą geležinkelių tinklą, tiesiogines mobilumo ir logistikos grandines.

Mes pasiekėme rinkos lyderių poziciją visose pramonės šakose, kuriose dirbame.

koks mūsų tikslas?

Siekiame tapti pasauline mobilumo ir logistikos paslaugų lydere.

Savo poziciją tvirtiname ekonominiu, socialiniu ir aplinkosaugos tvarumo lygmenimis. Mes suderiname šiuos lygmenis, kad užtikrintume tvarią mūsų kompanijos verslo sėkmę bei jos priėmimą visuomenėje.

Ekonominiu požiūriu esame pelningas rinkos lyderis, todėl siūlome savo klientams aukščiausios klasės mobilumo ir logistikos sprendimus.

Socialiniu aspektu esame vieni geriausių darbdavių Vokietijoje ir užsienyje, todėl užsitarnaujame savo kvalifikuotų darbuotojų ištikimybę. Jie dirba DB ir klientams su entuziazmu.

Aplinkosaugos lygmenyje mūsų - ekologiškų sprendimų pradininkų - gaminiai nustato efektyvaus resursų vartojimo standartus.

Kaip visa tai pasiekiame?

Orientacija į klientą: mūsų klientai mus renkasi ir rinksis dėl aukštos kokybės produktų, konkurencingų kainų ir patikimų paslaugų.

Ekonominė sėkmė: siekiame tvariai padidinti savo kompanijos vertę, kad galėtume pasiekti pagrindines rinkas ir užsitikrinti ateities investicijas.

Progresyvumas: skatiname lankstumą, norą mokytis, kokybės pojūtį ir drąsą nuolatos tobulinti esamą padėtį. Siūlome motyvuojančią darbo aplinką ir galimybę prisidėti prie kompanijos sėkmės. Novatoriški sprendimai sudaro naujas galimybes rinkoje.

Bendradarbiavimas: sutelktai siekiame bendrų tikslų. Savo darbuotojų pasitenkinimą laikome būtina tolesnio klientų pasitenkinimo ir verslo sėkmės kūrimo sąlyga.

Atsakomybė: elgiamės sąžiningai, socialiai atsakingai, esame klimatą ir aplinką saugančio transporto paslaugų tiekimo pradininkai ir šios tradicijos tęsėjai.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos