. .

The page is printed

Darbas tarptautinėje erdvėje

Ar matote pasaulį DB Schenker kompanijoje? – Žinoma!

Logistikos sektorius yra pats tinkamiausias mėgstantiems keliauti! Ieškote tarptautinio iššūkio? Mes galime pasiūlyti jums tobulinimosi globalioje aplinkoje įvairovę.

Spartėjanti globalizacija, tarptautinis bendradarbiavimas ir komandinis darbas tarp šalių – į visa tai mes atsižvelgiame, konstruodami mūsų darbuotojų karjeros scenarijus.

Dirbame tarptautinėje aplinkoje, todėl daug dėmesio skiriame tarptautinės patirties iš visų reikšmingų pasaulio regionų kaupimui ir integravimui.Logistikos paslaugų poreikis nacionalinėse ir tarptautinėse rinkose nuolatos auga.

Reikalingi ne tik sunkvežimių ir traukinių vairuotojai, logistikos specialistai ir valdytojai. Šiuo metu taip pat ypač reikalingi skirtingas užduotis atliekantys specialistai. Jų paklausą lemia šaka, kuri iš esmės kontroliuoja pasaulinių korporacijų produkciją 24 valandas per parą.

Ar siekiate tarptautinės patirties savo darbo vietoje, ar jus įkvepia darbas daugiakultūrinėje darbo aplinkoje? Jeigu taip, kuris kitas darbdavys būtų tinkamesnis nei DB Schenker?

Užtenka žvilgtelėti į mūsų tarptautines darbo vietas ir pamatysite kokios pozicijos šiuo metu turi būti užpildytos visame pasaulyje. Domėkitės ir rasite. O mes jums padėsime.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos