. .

The page is printed

Jūsų dokumentai

Raktas nuo durų į karjerą DB Schenker kompanijoje

Teikdami savo CV ir motyvacinį laišką, galite papasakoti mums viską apie savo įgūdžius ir asmenybę ir taip priartėti žingsneliu prie pageidaujamo darbo. Nepamirškite pasinaudoti mūsų patarimais, kad jūsų dokumentai būtų dar patrauklesni.

Pasinaudokite galimybe įtikinti mus, kad būtent jūs esate tinkamiausias asmuo šiam darbui. Jūsų dokumentuose turėtų būti jūsų duomenys, kvalifikacijos, pomėgiai ir asmenybės aprašymas.

Pirmiausias klausimas, kurį dažniausiai užduoda kandidatai, yra apie skirtingus dokumentų teikimo būdus. Yra trys būdai pateikti dokumentus dėl darbo DB Schenker:

 • Internetu per mūsų portalą ar elektroniniu paštu. Jeigu pasirenkate siųsti savo dokumentus elektroniniu paštu, laiške parašykite trumpą prisistatymą. Galite prisegti visus reikalingus dokumentus prie laiško. Geriausia, jeigu dokumentai bus „Word“ ar „PDF“ laikmenos ir neviršys 5MB apimties.
 • Jeigu norite, galite kreiptis ir klasikiniu būdu - paštu.
 • Jeigu šiuo metu nėra laisvos darbo vietos, kurios jūs ieškote, tačiau turite aiškią idėją, ko norite, mes su malonumu priimsime jūsų hipotetinį CV. Mes nuolatos ieškome motyvuotų ir talentingų žmonių! 

Kad jūsų dokumentai išsiskirtų, sudarėme jums 4 klausimų kontrolinį sąrašą :

 • Ar jūsų dokumentai tinkamos aprėpties?
  Į pilną dokumentų paketą įeina: motyvacinis laiškas, jūsų CV, surašytas į lentelę (pradedant nuo jūsų paskutinio darbo) ir visi sertifikatai bei rekomendacijos, kurie reikalingi pageidaujamai pozicijai užimti.
 • Ar jūsų motyvacinis laiškas išsiskiria?
  Jūsų motyvacinis laiškas neturėtų būti ilgesnis nei vieno lapo ir turėtų pristatyti jus kaip asmenį, jūsų karjerą iki šiol ir paaiškinti jūsų motyvaciją, dėl ko siekiate šios darbo vietos. Tai yra jūsų šansas suteikti savo dokumentams asmeninį braižą, patraukti mūsų dėmesį ir įtikinti mus, kad būtent jūs esate tinkamiausias šiam darbui. Ar norite paaiškinti savo motyvaciją detaliau negu motyvacinio laiško apimtis jums leidžia? Tokiu atveju galite pasinaudoti vadinamuoju „trečiojo puslapio“ metodu. Tai motyvacinis laiškas, kuriame jūs įrašote visas priežastis, dėl kurių siekiate konkrečios darbo vietos. Šį motyvacinį laišką galite pridėti prie savo CV.
 • Ar patikrinote teksto išdėstymą, įsitikinote, kad nėra klaidų?
  Prašome atidžiai formuluoti sakinius, atkreipti dėmesį į gramatinę struktūrą ir rašybą savo dokumentuose. Įsitikinkite, kad visi jie turi aiškią struktūrą ir patikrinkite ar forma yra pastovi ir nuosekli. Įsitikinkite, kad laikotės pagrindinių formato taisyklių, tokių kaip paragrafų naudojimas, šriftas ir šrifto dydis.
 • Ar sutelkėte dėmesį tik į svarbiausią informaciją?
  Atsirinkite tai, ką dedate į savo CV. Įsitikinkite, kad pridedamos jūsų kvalifikacijų ir rekomendacijų kopijos, yra susijusios su darbu, kurio siekiate.

Jeigu į visus šiuos klausimus atsakėte tvirtu „taip!“, tuomet jūsų dokumentai yra paruošti, galite juos siųsti. Mes laukiame iš jūsų iš žinių ar galimybės susitikti su jumis akis į akį!

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

 • Schenker paslaugos