. .

The page is printed

Pokalbis dėl darbo

Telefoninis darbo pokalbis arba susitikimas akis į akį

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų darbo pokalbis vyksta telefonu, ar akis į akį, abu būdai suteikia mums galimybę geriau jus pažinti ir suteikia jums galimybę padaryti mums įspūdį!

1. Pasirengimas yra svarbiausias dalykas, norint palikti gerą įspūdį. Būkite pasirengę atsakyti į klausimus apie:

  • Jūsų CV
  • Jūsų noro dirbti su mumis priežastis
  • Techninius klausimus, susijusius su norima užimti pozicija ir užduotimi
  • Konkretų skyrių, kuriame norite dirbti, ir DB Schenker.

2. Niekuomet nebus antro šanso sudaryti gerą pirmąjį įspūdį. Pirmasis įspūdis išlieka ilgam. Būkite punktualus ir įsitikinkite, kad pristatote save kiek įmanoma autentiškiau. Tinkama apranga yra svarbus elementas, kuriant gerą įspūdį . Todėl įsitikinkite, kad jūsų drabužiai yra tinkami.

3. Nepanikuokite. Jausti nervinę įtampą yra normalu. Jūsų pašnekovas (paprastai personalo skyriaus darbuotojas ir skyriaus, į kurį norite patekti, viršininkas) pastebės, jeigu per daug jaudinsitės ir į tai atsižvelgs darbo pokalbio metu.

4. Ženkite tolesnį žingsnį - parodykite savo smalsumą. Darbo pokalbio metu parodykite, kad domitės mūsų kompanija. Jo pabaigoje turėsite progą paklausti bet kokių klausimų, kurių turėsite apie kompaniją. Išnaudokite šią galimybę išsiaiškinti bet kokias kilusias dvejones ir įrodyti, kad jūs tikrai suprantate visus mūsų kompanijos ir jūsų potencialaus naujojo darbo aspektus.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos