. .

The page is printed

Profesionalai DB Schenker kompanijoje

Nutieskite naujus kelius su DB Schenker

Deutsche Bahn“ - tarptautinės mobilumo ir logistikos rinkos lyderė - siūlo jaudinančias karjeros galimybes ir patyrusiems profesionalams, norintiems toliau tobulėti savo pasirinktame karjeros kelyje.

Jeigu turite asmeninės darbo patirties kaip (jaunasis) profesionalas ir kitokios patirties, galite toliau siekti karjeros pačiose įvairiausiose srityse. Mes ieškome mechatronikos technikų, spynininkų, inžinierių.Ieškome ne tik technikos ir technologijų studijų absolventų, bet ir baigusių humanitarinius mokslus. Nepriklausomai nuo išsilavinimo, kurį turite, mūsų įvairiapusiškoje kompanijoje rasite jums tinkantį darbą.

Įvairios užduotys, kurias galime pasiūlyti, ir padaro karjerą su mumis įdomia. Tapęs mūsų darbuotoju, galite būti tikras, kad „Deutsche Bahn“ skatins komandinį darbą ir parems profesinio ir asmeninio tobulėjimo kelyje. Savo personalui suteikiame daugybę socialinių premijų ir galime būti patikimais partneriais visam gyvenimui, jeigu tik to norėtumėte. Tolesnę informaciją apie karjerą rasite „Deutsche Bahn“ internetiniame puslapyje.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos