. .

The page is printed

Verslo sritys

Karjeros perspektyvos

Mes teikiame unikalias logistikos paslaugas ir puikias galimybes visais lygmenimis!

DB Schenker krovinių gabenimo oru ir geležinkeliu verslo sektoriai siūlo kompleksinius pasaulinius logistikos sprendimus iš vienų rankų. Žvilgtelėkite į sritis, kuriose galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo potencialą:

Kelių transportas

Vienintelis kelias, kuriuo mes nevažiuojame - kelias į niekur. Šiais laikais neužtenka vien tik žinoti maršrutą. Viską apimančios paslaugos pritaikytos prie specifinių kliento poreikių, užpildo visą mūsų paslaugų paketą. Su daugiau nei 700 kelių transporto atšakų tinklu visoje Europoje, DB Schenker yra neprilygstamas numeris vienas krovinių gabenime Europos žemyne. Tapkite mūsų kompanijos, turinčios 135 metų patirtį transportavimo sektoriuje, dalimi.

Geležinkelių transportas

Jūs nurodykite tikslą, o mes nutiesime bėgius. „DB Schenker Rail“ jungia visą logistikos veiklą ant geležinkelio bėgių Europoje. Mes turime didžiausią traukinių parką žemyninėje Europoje, su daugiau nei 130 tūkst. krovininių traukinių ir beveik 4 tūkst. lokomotyvų. Šokite į traukinį! Mūsų paslaugos yra efektyvios, orientuotos į klientą ir tausojančios aplinką!

Mūsų pagrindinis verslas yra konkrečių transportavimo paslaugų ant bėgių užsakymas, t.y. traukinių padėties nustatymas ir jų vairavimas. Nepriklausomai nuo to, ar esate patyręs „geležinkelio darbuotojas“, ar profesionalas, kuriam ši sritis yra nauja, jūsų novatoriškos idėjos visuomet yra laukiamos, nes šis derinys palieka daug vietos kūrybiškumui.

Okeaninis transportas

Mes jungiame 5 žemynus ir visas jūras tarp jų. Kiekvienam krovinių gabenimo jūra iššūkiui DB Schenker turi novatorišką ir ekonomiškai naudingą sprendimą. Kaip viena iš lyderiaujančių krovinių gabenimo jūra paslaugų teikėjų, mes pervežame apie 2800 konteinerių per dieną visame pasaulyje. Nerkite į jaudinantį jūros transporto pasaulį su DB Schenker.

Oro transportas

Pakilkite su mumis visose 24 laiko juostose. Kaip vieni iš pasaulinės krovinių gabenimo oru rinkos lyderių, DB Schenker užtikrina: prekės bus pristatytos į kliento norimą vietą, net jeigu maršrutas turi pereiti visas šalis ir visas sienas. Pasirinkę mūsų oro transporto produktus, klientai nustato savo krovinių judėjimo greitį. Šokite vidun ir teprasideda kelionė!

Kontraktinė logistika

Mes turime visą pasaulio rinką sandėlyje! DB Schenker - jūsų efektyvios logistikos tiekėjas visiems atvejams - sudėtiniams logistikos sprendimams visoje jūsų tiekimo grandinėje ir atskiroms jos dalims. Kontraktinė logistika - tai daug daugiau nei sandėliavimas. Kontraktinė logistika reiškia procesų supratimą ir vykdymą. Mes dirbame optimaliai našiai, pritaikome novatoriškas idėjas, kurios yra mūsų klientų konkurencingumo prielaida. Pritaikykite savo patirtį ir teikite aukščiausios klasės sprendimus įžvalgiems klientams.

Specialūs produktai

DB Schenker ypatingiems atvejams taip pat gali pateikti pilną paslaugų paketą. Nuo didelių svorių transportavimo iki didelių renginių, koncertų organizavimo ar net naftos telkinių priežiūros. DB Schenker - jūsų partneris, kai reikia individualių logistikos sprendimų ir pritaikytų karjeros galimybių. Esame patyrę profesionalai, todėl mums lengva vykdyti klasikines tarpsekcines funkcijas- tokias, kaip strategija, pardavimai, finansai, kontrolė ir žmogiškieji ištekliai. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų verslo sritis, spauskite puslapio viršuje esančią nuorodą „Produktai ir Paslaugos“.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos