. .

The page is printed

Automobilių pramonė

Logistikos paslaugos skubančiame pasaulyje

Automobilių pramonei būdinga didelė gaminių įvairovė ir kintančios gamybos apimtys. Kiekviena tiekimo grandinė turi atitikti aukštus kokybės bei lankstumo standartus.

Mes esame pasiekiami visame pasaulyje ir siūlome individualiai pritaikytus transportavimo ir logistikos sprendimus, nuolat atsižvelgdami į kliento pagrindinius tikslus: išlaidų mažinimą, procesų racionalizavimą ir ypač aukštą tiekimo grandinės kokybę .

Jei esate automobilių gamintojas ar tiekėjas, galite pasikliauti mūsų  tiekimo, paskirstymo ir atsargų valdymo logistikos tinklu, aprėpiančiu visą pasaulį. Mūsų parengti pasiūlymai užtikrins  jūsų  transporto priemonių ar jų dalių judėjimą į tikslą  greitai ir patikimai, naudojant įvairius transportavimo būdus- kelius, geležinkelį, jūrą ar orą - ir  sandėliavimo paslaugas. Mes taip pat turime orientuotą į jūsų poreikius transporto priemonių su specializuota įranga parką.

Glaudžiai bendradarbiaujame su beveik visais pasaulio automobilių gamintojais ir tiekėjais. Jie visi gauna naudos iš individualiai pritaikytų, atitinkančių konkrečius jų reikalavimus ir nuolatos tobulinamų sprendimų. Skirtingų transportavimo būdų ir kontraktinės logistikos paslaugų deriniai sudaro idealų logistikos komplektą kiekvienai tiekimo grandinei. Taip pat galime suteikti konsultavimo bei 3PL/4PL logistikos paslaugas.

Krovinių gabenimas geležinkeliu

 „DB Schenker Rail Automotive GmbH“ ir „Transfesa S.A.“ yra transportavimo ir logistikos paslaugų tiekimo geležinkeliu lyderiai automobilių pramonėje. Mūsų „Automotive RailNet“ paslaugą naudoja iki 250 traukinių per dieną. Jie veža transporto priemones ir jų dalis iš gamyklų visoje Europoje, jungia produkcijos tiekėjus ir rinką nuo Švedijos iki Turkijos, nuo Portugalijos iki Rusijos ar iki tolimosios Kinijos.  Taikomos didelio dažnio tiekimo sistemos, naudojantis atskirais automobiliais ar traukinių sąstatais. Priklausomai nuo individualių kliento poreikių, gali būti pasitelkiami kiti transportavimo būdai bei pridėtinės vertės paslaugos.

Pagrindinės mūsų paslaugos glaustai:

 • Logistika transporto priemonių dalims: įprastinis ar intermodalinis gabenimas bei papildomos paslaugos (pvz.,  arbitražas, geležinkelio eksploatavimas ir traukinių kelio užsakymas )
 • Logistika transporto priemonėms: gabenimas paprastais vagonais ar traukinių sąstatais geležinkeliu bei mūsų pačių sunkvežimiais keliu ir papildomos paslaugos, tokios kaip tarptautinis tinklas, atstovavimo ir išsamaus PDI (patikros prieš pristatymą) paslaugos

Krovinių gabenimas keliu

Europos automobilių pramonei mes siūlome logistikos sprendimus, kaip transportuoti automobilių dalis, tiekiamas išorinių tiekėjų ir/ar iš pačios kompanijos gamybos vietų.

Pagrindinės mūsų paslaugos glaustai

 • Aprūpinimas: transportavimo sprendimai automobilių gamintojams ir tiekėjams, įskaitant visiškai pakrautų ir iš dalies pakrautų (FTL ir LTL) sunkvežimių transportavimą, „pienovežio maršrutą“, Cross-dock procesą ir intermodalinį transportavimą. 
 • Produkcijos tiekimas: JIS/JIT ir tarpgamykliniai kroviniai
 • Paskirstymas: siuntų pildymas, Cross-dock procesas ir intermodalinis automobilių dalių ir medžiagų transportavimas
 • Po pardavimo: express ir naktinis gabenimas, tarpininkavimas (ypač lankstus regioninis atsarginių dalių tiekimas) ir pakavimo paslaugos

Krovinių gabenimas oru / jūra

Mūsų globalus automobilių pramonės ekspertų tinklas siūlo jums novatoriškas paslaugas. Mes kasdien užsiimame krovinių konsolidavimu, tarpininkavimu muitinėje, dekonsolidavimu ir visuomet laiku pristatome krovinius į automobilių gamintojų ir tiekėjų gamybos ir rinkimo vietas bei atsarginių dalių centrus. Mes rūpinamės tiek artimųjų ir tolimųjų nuotolių laivyba, tiek gabenimu oru. Su savo daugiamodalinėmis paslaugomis visoje tiekimo grandinėje, mes galime pasiūlyti jums sprendimus „nuo durų iki durų“ ir  iš vieno šaltinio – „vienų rankų“.

Pagrindinės mūsų paslaugos glaustai:

 • Pasaulinės produkcijos tinklai  ir tiekimo grandinės
 • Tiekėjų plėtra, ypač besivystančiose rinkose 
 • Pasaulinis atsarginių dalių tiekimas oru nedelsiant

Kontraktinė logistika / SCM paslaugos

Su automobilių pramone bendradarbiaujame jau 25- erius metus, sukaupta patirtis pakylėjo mus į sunkiai pralenkiamą poziciją.

 Galime pasiūlyti paslaugas, aprėpiančias produkcijos tiekimo, transporto priemonių ir jų dalių logistiką.  Savo sprendimais prisidedame prie daugiau nei 6 milijonų transporto priemonių gamybos kasmet. 

Pagrindinės mūsų paslaugos glaustai:

 • Produkcijos logistika OEM (gamintojams) ir tiekėjams
 • SKD (pusiau surinktų) ir
 • CKD (visiškai išrinktų) logistika
 • Logistika transporto priemonėms ir jų dalims
 • Atsarginių dalių logistika

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

 • Schenker paslaugos