. .

The page is printed

Chemikalai

Chemijos, naftos ir trąšų pramonės

Chemijos, naftos ir trąšų pramonėje saugumas ir veiksmingumas yra svarbiausi logistikos uždaviniai. Turėdami ilgametę patirtį šioje srityje, mes siūlome jums konkrečios pramonės šakos logistikos sprendimus, atitinkančius visus keliamus reikalavimus.

DB Schenker ekspertų komandos dirba drauge su jumis, kuriant integruotas, daugiarūšes transporto koncepcijas jūsų pramonei. Tai leidžia greitai reaguoti ir pristatyti siuntas reikiamu laiku, net ir nepastovios paklausos laikotarpiais. Mūsų tikslas yra optimalus tiekimo grandinės valdymas, pritaikytas jūsų poreikiams.

Specialieji saugos standartai yra taikomi cheminių, naftos ir trąšų gaminiams ir jų laikomasi visada. Vežant pavojingas medžiagas, ypač svarbus yra atsakingas procesų valdymas. Tai mes užtikriname kruopščiai laikydamiesi saugos taisyklių ir puikiai valdydami ekstremalias situacijas. Taip pat padėsime jums rasti aplinką tausojančius sprendimus. Prekės gali būti vežamos mažiau CO2 išmetančiais ir klimatui nekenkiančiais būdais ar net visiškai CO2 neišmetančiu Vokietijos geležinkelių tinklu, naudojant mūsų „Eco Plus“ pasiūlymą.Esame didžiausia Europos krovinių vežimo geležinkeliais kompanija, todėl siūlome platų paslaugų spektrą jūsų kroviniams - nuo vienos transporto priemonės iki traukinių sąstatų bei multimodalinių sprendimų Naudodami savo pasaulinio logistikos tinklo galimybes, gabename jūsų supakuotas prekes geležinkelio, sausumos, jūrų ir oro tiekimo grandinėmis, pritaikytomis jūsų poreikiams, kad ir kokioje pasaulio vietoje būtų jūsų prekių paklausa.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos