. .

The page is printed

Gėrimai

Geriausia logistika kokybiškiems gėrimams

DB Schenker dalijasi jūsų aistra puikiems gėrimams. Mes esame vyno ir gėrimų pramonės partneriai ir ekspertai jau daugelį metų.

Specializuotos mūsų komandos visose pagrindinėse gamintojų ir prekiautojų šalyse kuria individualias paslaugas vyno, o taip pat ir kitų rūšių gėrimų ir skystų maisto produktų, tokių kaip alus, sultys, likeris, aliejus ir kitų, gabenimui

Mes teikiame jums pasaulines importo ir eksporto paslaugas „nuo durų iki durų“. Galite naudotis visomis transporto rūšimis, įskaitant laivus, traukinius, sunkvežimius ir lėktuvus. Be to, mes galime apskaičiuoti emisijos kiekį per visą tiekimo grandinę ir jį optimizuoti, kad apribotume poveikį aplinkai. Kontroliuojama temperatūra sandėliuojant ir butelių bei skysčių -„Flexi-bags“ maišuose arba ISO konteinerinėse cisternose- pristatymas, saugo aukštą skystų krovinių kokybę.

Mes paskirstome jūsų prekes, rūpinamės specialiomis pakuotėmis ir apsauga aukščiausios kokybės vynams ir kitiems alkoholiniams gėrimams. Mūsų paslaugos taip pat aprėpia saugų transportavimą ir sandėliavimą, dėžių / butelių rinkimą, sekimą ir atsekimą bei pavyzdžių ar mažų užsakymų pristatymą. Esame gerai susipažinę su įvairiomis ir labai specifinėmis importo ir eksporto sąlygomis ir formalumų tvarkymu, pavyzdžiui, muitinės dokumentų, pažymėjimų bei etikečių klijavimo paslaugomis. Mes taip pat turime prieigą prie „EMCS“ procedūros siuntimui ES viduje ir galime sutvarkyti muitinės formalumus ir mokesčių deklaracijas klientų vardu.

Paskutinis aktyvavimas.: 19.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos