. .

The page is printed

Laivybos dalys

Jūsų patikimas jūrų logistikos partneris

Tarptautinė laivyba funkcionuoja įtemptu grafiku. Visą parą, septynias dienas per savaitę, mūsų pasaulinės logistikos sistema leidžia mums vykdyti sudėtingas transporto užduotis, tiksliai laikantis terminų.

Laivų savininkai, laivų valdymo įmonės, laivų statyklos, ofšorinės bendrovės, vilkimo ir baržos operatoriai ir gamintojai bei atsarginių dalių ( laivams) tiekėjai gali pasikliauti mūsų profesionaliais, būtent šiai pramonei skirtais, sprendimais. Specialiai parengti mūsų konsultantai ras greičiausią maršrutą į bet kurį uostą iš gamyklos tiesiai į jūsų laivą, visada naudodami tinkamiausią transporto rūšį.Be to, mūsų pasaulinio logistikos tinklo sandėliai yra jūsų dispozicijoje, arti uostų ir pagrindinių atsarginių dalių tiekėjų.

Mūsų paslaugos apima užsakymų tvarkymą, aprūpinimą, aprašus ir projektų valdymą, siūlymus ir lankstų pristatymą. Mes užtikriname skaidrias paslaugas ir kainas bei garantuojame atlikimą nustatytu laiku.

Mes taip pat dirbame su naujausiais IT sprendimais, kuriuos nuolatos tobuliname, siekdami efektyviau tenkinti jūrų pramonės poreikius. Mūsų novatoriškas internetinis įrankis „MyMPS“ leidžia jums stebėti jūsų užsakymo judėjimą bet kuriuo metu ir bet kur.DB SCHENKERmarineparts – Jūrų logistikos ekspertai

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos