. .

The page is printed

Mada

Dirbame pasaulinei mados industrijai

Greitis, lankstumas ir efektyvumas yra pagrindiniai veiksniai, kurių mados pramonė tikisi iš logistikos paslaugų teikėjų.

Kai gaminiai itin paklausūs ir reikia skubėti, pasaulinis DB Schenker tinklas gali operatyviai pergabenti jūsų prekes iš bet kurios pasaulio vietos tiesiogiai jūsų klientui. Todėl dirbame drauge su jumis, kurdami lanksčią tiekimo valdymo sistemą. Ją įdiegus, visuomet būsite pasirengę reaguoti į naujus rinkos reikalavimus.

Pasinaudokite mūsų pasauliniu tinklu, kai reikia patikimai ir laiku paskirstyti oru, vandenynais, sausuma ir geležinkeliu gabenamus krovinius mažmenininkams arba galutiniams vartotojams. Mes garantuojame skaidrius ir atsekamus atsargų kiekius bei pristatymo maršrutus visiems besinaudojantiems mūsų paslaugomis. Be to, mes padedame jūsų tiekimo grandinei etikečių klijavimu ir kokybės patikrinimais bei esame pasirengę būti jūsų partneriu elektroninio platinimo tinklo steigime. Mes taip pat galime padėti jūsų plėtros poreikiams: nustatę tarptautinį tinklą, mes galime sėkmingai parduoti produktą, kuris yra vis dar nežinomas pasauliniu mastu.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos