. .

The page is printed

Metalai ir anglys

Jūsų logistikos partneris anglių,plieno,elektros energijos gamybos pramonėj

Plieno ir energijos gamintojams būtinas saugus planavimas ir nuolatinis aprūpinimas. Jiems reikia lanksčių ir patikimų sprendimų, nepriklausomai nuo krovoinio dydžio.

Rinka nuolat kinta ir reikalauja naujų logistikos koncepcijų. Mes galime tai pasiūlyti.

Turėdami daugelio metų patirtį ir 42 tūkst. krovininių automobilių, mes organizuojame transporto grandines nuo žaliavų tiekimo iki pagamintų prekių pristatymo. Mūsų geležinkelių terminalai ir geležinkelių logistikos centrai visoje Europoje sudaro geriausią įmanomą geležinkelių, kelių ir laivybos maršrutų tinklą . Net ir tuomet, kai paklausa yra labai nepastovi, galime vykdyti savo įsipareigojimus per trumpesnį, reguliaresnio tranzito laiką ir ekonomiškiau, tuo teikdami klientams didesnį pasitenkinimą.

Patikimam planavimui ir tiekimui skiriame ypatingai daug dėmesio. Todėl energetikos sektorius pripažįsta DB Schenker įgūdžius ir perka mūsų daugiamodalines transporto paslaugas, kai reikia transportuoti medžiagas į ir iš elektrinių visoje Europoje.

Kaip vieni iš stambiausių žaliavų tiekėjų liejykloms, mes garantuojame patikimą rūdos, anglių, kalkių ir metalo laužo tiekimą. Turime įvairių automobilių parką , todėl galime pervežti plieno gamybos pramonės klientams ritinius taip pat profesionaliai kaip ir struktūrines formas, vamzdžius, gipso gabalus ir net negabaritinį lakštinį metalą.

Mūsų prekybos atstovai dirba su jumis, kad sukurtų specialius transporto ir logistikos sprendimus, pvz. specialias geležinkelių sprendimų koncepcijas. Mūsų paslaugos aprėpia patikimą aprūpinimą krovininiais automobiliais, krovininių automobilių važiuoklės garantiją, laužo tiekimo valdymą, o taip pat ir specialių krovininių automobilių naudojimą. Taip pat siūlome konkrečios pramonės šakos gamybos koncepcijas tokiems sektoriams kaip automobilių pramonė.CO2 emisijos mažinimas tampa vis svarbesniu, ypač po ES išmetamųjų teršalų mažinimo taisyklių priėmimo. Mes visuomet reaguojame į šiuos pokyčius ir siūlome klimatui nekenkiančius sprendimus. Geležinkelių atveju siūlome transporto sprendimus visiškai be CO2.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos