. .

The page is printed

Pramonės prekės

Geriausi ryšiai pramonei

Esame pasaulinės logistikos partneriai, turime daugiau nei 140 metų patirtį šioje srityje, todėl galime suteikti jums apčiuopiamą konkurencinį pranašumą.

Esame pasaulinės logistikos partneriai, turime daugiau nei 140 metų patirtį šioje srityje, todėl galime suteikti jums apčiuopiamą konkurencinį pranašumą.

Visoje pramonės grandinėje aprėpiame įvairius veiklos porūšius: siūlome transporto ir logistikos sprendimus žaliavoms ir pramoninėms prekėms, pavyzdžiui, medienos, celiuliozės ir popieriaus bei žemės ūkio produktų pramonės šakoms. Be to, esame patikimi inžinerijos pramonės partneriai. Mūsų asortimentą sudaro logistikos paslaugos, taikytinos visų mašinų, jų komponentų ir atsarginių dalių, variklių, turbinų, statybos ir kasybos įrangos, žemės ūkio įrangos, mašinų įrankių ir kt. gamintojams.

Mūsų specialistai vertikaliose rinkose, pramonės sektoriuose ir mūsų kompetencijos centre dirba su jumis, kad sukurtų patikimus, efektyvius logistikos sprendimus. Remiantis mūsų pramonės patyrimu ir patvirtinta geriausia praktika, mes kuriame stabilius ir saugius procesus, tuo pačiu suteikdami jums reikalingą pagalbą, kad pasiektumėte savo tikslus.

Naudodami mūsų pasaulio transporto tinklą - kelių, oro, vandenynų ir geležinkelių - ir nuosavą patirtį kontraktinėje logistikoje, galime sureguliuoti jūsų tiekimo grandinę taip, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas.

Taip pat siūlome individualiai pritaikytas logistikos paslaugas, pavyzdžiui, sandėliavimo, užsakymų tvarkymo, atsarginių dalių tiekimo ir paskirstymo, naudojantis mūsų „Railport“ sistema, kurią sudaro daugiau nei 100 daugiafunkcinių ir tarpsektorinių geležinkelių logistikos centrų Europoje. Pasaulinį matomumą ir kontrolę jums teikia naujausi IT sprendimai. Su mūsų Eko-Sprendimais galimas aplinkai nežalingas transportavimas.

Sprendimų pavyzdžiai

Mes siūlome platų lanksčių ir individualiai pritaikytų transporto ir logistikos sprendimų pasirinkimą, atitinkantį jūsų sektoriaus poreikius. Keletas pavyzdžių:

Mediena

Per mūsų šimtaprocentinę dukterinę įmonę „DB Schenker Nieten GmbH“ keliauja apie 100 tūkst. krovininių automobilių su neapdirbta ir apdirbta mediena, drožlėmis, medžio atliekomis ir kt.Turėdami maždaug 3 tūkst. krovinių vežimui skirtų automobilių, mes jums siūlome integruotus tiesioginius sprendimus nuo organizavimo ir medienos žaliavos iš miško surinkimo iki tiekimo kontrolės perdirbimo įmonėje. Turime apie 400 geležinkelio medienos pakrovimo aikštelių tinklą. Taip pat įtraukiame paslaugų teikėjus krovinių gabenimui jūra, kėlimo ir saugojimo, o taip pat ir vežimo kelių transportu paslaugoms. Transportuodami medienos laužą, šalia įprastų krovininių vagonų, mes taip pat siūlome naujoviškus konteinerių sprendimus - tai suteikia daugiau lankstumo.

Plaušas ir popierius

DB Schenker turi didelę patirtį plaušo ir popieriaus pramonėje. Vien geležinkeliu išvežame apie 8 mln. tonų plaušo ir popieriaus visoje Europoje, taikydami būtent šiai pramonei skirtą „DB SCHENKERpaper“. Naudojame specialią įrangą, kad jūsų jautrūs oro poveikiui popieriaus ritiniai pasiektų savo paskirties vietą patikimai ir greitai. Mes taip pat siūlome vežimą keliais ir jūra.DB Schenker greitai ir patikimai veža ir kitų pramonės šakų produktus, įrangą, žaliavas. Pavyzdžiui, variklius, turbinas, generatorius, kitą sunkiąją techniką; statybos ir kalnakasybos įrangą; mašinų įrankius; žemės ūkio techniką, žemės ūkio produktus ir kt.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos