. .

The page is printed

Puslaidininkių / Saulės energija

Nauja galia novatoriškai pramonei

Svarbiausias puslaidininkių ir saulės energijos pramonės šakos reikalavimas logistikos paslaugoms yra ekonominis efektyvumas ir tiekimo grandinės optimizavimas.

Mes siūlome tokius individualius sprendimus, kurie galėtų užtikrinti jūsų greitą reagavimą į atsirandančias naujoves ir nuolat kintančius poreikius tiekimo grandinėje.

Jau daugiau nei 15 metų mes dirbame su daugeliu gamintojų ir tiekėjų puslaidininkių ir saulės energijos rinkoje. Turėdami šią ilgametę patirtį, mes galime pasiūlyti sudėtingus ir patikimus logistikos sprendimus, tiksliai pritaikytus jūsų poreikiams. Mes atsakingai ir nuosekliai dirbame su šios srities jautriais produktais, įtraukiame pasaulinį logistikos ekspertų tinklą, tad nauda jums nekelia abejonių..

Teikdami platų paslaugų spektrą kiekvienai jūsų gamybos proceso grandžiai, sudarome jums galimybę lyderiauti savo versle ir dirbti maksimaliu efektyvumu visoje vertės grandinėje. Mūsų išbandytos ir patvirtintos paslaugos puslaidininkių ir saulės energijos pramonės įmonėms aprėpia visus logistikos aspektus ir visą transporto rūšių spektrą: nuo klasikinio transporto valdymo per gamybą, tiekimą ir pridėtinės vertės paslaugas iki visos tiekimo grandinės optimizavimo - nuo įrangos logistikos iki atsarginių dalių ir klientų aptarnavimo. Mes taip pat užtikriname jūsų siuntos saugumą su tiesioginiais judėjimo matomumo/sekimo sprendimais ir aukščiausio lygio saugos užtikrinimo standartais.

Esame vieni iš pirmaujančių integruotos logistikos paslaugų teikėjų, todėl galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus iš vienų rankų.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos