. .

The page is printed

Statybinės medžiagos

Novatoriškos logistikos pagrindas

Esame didžiausia Europoje krovinių vežimo geležinkeliais kompanija, todėl galime užtikrinti greitą ir patikimą statybos gaminių, dalių ir medžiagų pristatymą.

Pasirinkę DB Schenker, jūs naudositės didžiule mūsų plataus tarptautinio krovinių vežimo geležinkeliais tinklo paslaugų teikiama nauda. Mes jums siūlome „Railport“ sistemą su didelio pajėgumo paslaugų centrais, pačiais naujausiais pakrovimo ir iškrovimo būdais ir specialia geležinkelio įranga.. Mūsų patirtis ir kompetencija leidžia užtikrinti tiksliai suplanuotą darbo valdymą, pagal mūsų sprendimus reikiamu laiku pristatomos žaliavos, statybinės medžiagos ir statybos elementai.

Mes – jūsų profesionalus transporto planavimo, visų krovinių rūšių pakrovimo ir iškrovimo arba perkrovimo paslaugų ir papildomų sandėlių logistikos paslaugų partneris. Atraskite, kad puikiai padedame realizuoti jūsų logistikos poreikius statybvietėje.  Be statybinių medžiagų logistikos, mes taip pat siūlome specialius atliekų tvarkymo logistikos ir pagrindinių žaliavų - kalkių, gipso ir skysto molio - logistikos infrastruktūros sprendimus.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos