. .

The page is printed

Privatumo politika

Šis internetinis puslapis yra nuosavybė:

Schenker UAB
Sausiai, Trakų r.
LT-21401, Lietuva

Telefonas: +370 5 2602525
Faksas: +370 5 2602526
El.pašto adresas: info.lt@dbschenker.com

Įmonės kodas: 111552645
PVM mokėtojo kodas: LT11552645

UAB "Schenker" yra vienas iš DB Schenker biurų Lietuvoje.

Internetinė svetainė parengta, remiantis „DB Schenker“ privatumo politikos principais. Visa informacija šioje svetainėje pateikta „kaip yra“ pagrindu, be jokių menamų ar išreikštų garantijų. „DB Schenker“ ir UAB „Schenker“ turi teisę laisvai keisti bet kokią čia esančią informaciją bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo. Taip pat bet kurią šios svetainės dalį kompanija gali uždaryti bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo.

Į aukščiau minėtus atvejus įtraukiama ir informacija, kuri teikiama klientams, besinaudojantiems elektroninėmis paslaugomis ( įskaitant, bet neapsiribojant Stebėjimu ir Sekimu - Track & Trace, užsakymais internetu, eismo tvarkaraščiais ir kt). Tokia informacija taip pat priklauso nuo kliento duomenų, teikiamų paslaugų tiekėjui, išsamumo ir tikslumo. Esant reikalui, kompanija pasilieka teisę bet kada keisti pateiktą informaciją šioje svetainėje.

Mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, o taip pat bet kokius vėlesnius jūsų asmeninių duomenų pataisymus tam, kad įvykdytume užsakymą, apdorojamą šioje svetainėje. Mūsų tikslas- suteikti jums informaciją, atitinkančią jūsų interesus. Jūsų asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims, nepriklausančioms „DB Group“. Išoriniai paslaugų teikėjai, kurie naudojasi duomenimis mūsų vardu, pagal sutartis privalo griežtai laikytis Lietuvos Asmens duomenų įstatymo nuostatų. Mūsų klientų duomenų bazė ir internetinis serveris turi pačias moderniausias apsaugos priemones, dėl to mes užtikriname geriausią įmanomą jūsų duomenų apsaugą (nuo duomenų praradimo, netinkamo naudojimo, neįgaliotos ar nepatvirtintos prieigos atskleidimo, keitimo ar panaikinimo).

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Slapukai yra mažos tekstinės rinkmenos, talpinamos jūsų Interneto naršyklėje svetainių, kuriose lankotės. Jie yra plačiai naudojami ir skirti tam, kad svetainės veiktų ar veiktų geriau. Slapukai nėra skirti rinkti svarbią informaciją apie jus, jie nekelia pavojaus jūsų saugumui. Galite pasirinkti galimybę išjungti slapukų naudojimą. Tokiu atveju rizikuojate, kad kai kurios svetainės dalys gali veikti nepakankamai gerai .

Šio tinklalapio turinys yra saugomas autorinių teisių, priklausančių įmonei. Visos įmonės teisės yra saugomos. Kai kuriose svetainės dalyse vis dėlto gali būti vaizdų ar tekstų, kuriems taikomos jų autorių autorinės teisės.

Ar turite pasiūlymų, pageidavimų ar nusiskundimų dėl DB Schenker Lietuva internetinės svetainės? Siųskite žinutę el. paštu info.lt@dbschenker.com.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos