. .

The page is printed

Integruoti e-įrankiai ir IT sistemos

Informacinis patikimos logistikos pagrindas

Informacinės technologijos yra esminis elementas, teikiant profesionalias ir patikimas ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visame pasaulyje.

DB Schenker gali efektyviai pateikti bet kokią su siunta susijusią informaciją: užsakymo įvykdymo laiką, atlikimo indikatorius ir t.t. Integruotos pasaulinės informacijos ir komunikacijos sistemos yra atrama, tvarkant siuntas ne tik fizinėje, bet ir virtualioje aplinkoje. Taip patenkinami visi klientų poreikiai. Išmanūs metodai, tokie kaip SWORD, EDI, o taip pat sekimas (įskaitant elektroninius pristatymo įrodymus -ePOD), brūkšniniai kodai / skenavimas ir mobiliosios komunikacijos užtikrina efektyvius procesus ir sklandų informacijos srautą tarp DB Schenker, vietinių kompanijų ir klientų.

Brūkšniniai kodai ir ePOD. Kiekvienas terminale supakuotas siuntos vienetas yra pažymimas brūkšniniu kodu ir skenuojamas įvairiuose svarbiuose transporto grandinės taškuose. Dėl to galima stebėti siuntos eigą ne tik ją siunčiant, bet ir pakuojant. Bet kokie nukrypimai iš karto pranešami operacinėms sistemoms, kad būtų nedelsiant imamasi korekcinių veiksmų. Be to, visi sekimo įvykiai automatiškai perkeliami į sekimo programą, kur rodoma detali informacija apie siuntos būklę. Tai ypač patogu ir siuntėjams, ir gavėjams.

Dar vienas svarbus DB Schenker IT galimybių elementas - elektroninis krovinio pristatymo įrodymas (ePOD). Krovinio priėmimas patvirtinamas atitinkamuose gavėjo dokumentuose. Pareikalavus, šie pristatymo įrodymai gali būti perkelti į skaitmeninį formatą ir tiesiogiai nusiųsti siuntėjui. Tokiu atveju jis, pavyzdžiui, galės pateikti atitinkamą sąskaitą iš karto.

SWORD - integruotasis duomenų tinklas. DB Schenker įdiegė suvienytą pasaulinę informacijos ir komunikacijos sistemą, siekdama valdyti siuntas nuo pat siuntėjo iki gavėjo. Mūsų vietinių dukterinių bendrovių ir skyrių biurų sistemos yra sujungtos „DB Schenker Worldwide Online Realtime Data Network“ (SWORD - „Schenker“ pasaulinis interneto realiojo laiko duomenų tinklas). Jo privalumai:

  • Pasaulinis projektų duomenų perdavimas
  • Pasaulinis su transportu susijusių duomenų perdavimas
  • Būklės stebėjimas ir siuntų sekimas

EDI - elektroniniai užsakymo duomenų mainai su klientu. Duomenų mainų procedūrų, sąsajų su klientais gerinimo ateitis yra vis labiau diktuojama tarptautinių komunikacijos standartų. Norėdami dar labiau padidinti naudą savo klientams, visus duomenis yra tvarkome pagal JT „Electronic Data Interchange for Administration, Commerce and Transport“ standartą (EDIFACT).

DB Schenker lakosi ir kitų standartų: XML, SAP, IDOC ir t.t. Tai suteikia DB Schenker galimybę prisitaikyti prie kintančių rinkos reikalavimų ir geriau tenkinti augančius individualius klientų poreikius.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos