. .

The page is printed

e-Schenker Portalas

eSchenker: naujos kartos logistikos technologijos

Naujasis eSchenker internetinis portalas yra pažangiausias mūsų sukurtas logistikos sprendimas. Jis sujungia esamas, patobulintas e-paslaugas su naujomis ir veiksmingomis el. paslaugomis.

Naujasis „eSchenker“ internetinis portalas suteiks jums veiksmingai, greitai ir patogiai valdyti logistikos procesus vienoje vietoje, nepriklausomai nuo transporto rūšies ir verslo vietos. eSchenker yra elektroninis jūsų raktas į skaidrią logistiką.

Padidinti paveiksląeSchenker overview, eSchenker

Susikurkite naują paskyrą

Prisijungite prie portalo

Patogumas - viskas vienoje vietoje

eSchenker įtraukia visas transporto rūšis į vieną eBusiness portalą, nuo kelių transporto iki pasaulinio gabenimo oru ir jūromis bei kontraktinės logistikos. Tinklapis taip pat suteikia jums visų gabenimo proceso etapų valdymo priemones, nuo planavimo ir kainodaros iki užsakymo, sekimo, sąskaitų išrašymo, pranešimo ir t.t. Šis tinklapis gali būti pasiekiamas visais jūsų įrenginiais. Ji pateikia naujausią informaciją jums patogiu metu ir jai tereikia vienintelio prieigos taško. Tai patogumas iš didžiosios P.

Lankstumas – prisitaiko prie jūsų poreikių

Logistikos srityje nėra vieno universalaus paslaugų paketo. „eSchenker“ internetinis portalas gali būti pritaikytas pagal jūsų verslo poreikius. Mes manome, kad esame jūsų verslo tąsa, taip atspindėdami ir paremdami jūsų vidaus infrastruktūrą ir darbo metodus. Savybes galima pritaikyti taip, kad jos atitiktų jūsų vidinę struktūrą; nustatymus galima pritaikyti pagal jūsų reikalavimus, nepriklausomai nuo jūsų krovinio dydžio ir darbo eigos sudėtingumo.

Daugiau skaidrumo ir kontrolės

„eSchenker“ suteiks jums visapusę prieigą tiek prie bendro, tiek prie detalaus vaizdo. Programa pateikia informaciją apie visus proceso etapus nuo pradžios iki galo. Jūs greitai pamatysite viską, ko jums reikia, ir galėsite greitai į tai reaguoti.

Programos paprastumas

Naujame „eSchenker“ portale yra sukurtas pažangus valdymo skydelio išdėstymas - ,,nuvilkimo‘‘ funkciją yra paprasta naudoti ir ji pritaikyta jūsų poreikiams. Prasidėjus besikartojančioms kasdienėms užduotims, jums taip pat patiks naudotis automatizuotais šablonais su jūsų adresų knyga ir archyvu. Kompleksinių siuntų valdymas dar niekada nebuvo toks paprastas.

Taupykite laiką ir pinigus

Mes suprantame, kad Jūsų ištekliai yra pati vertingiausia prekė. Žinome, kad šiandieniniame pasaulyje tiekimo grandinės ir gamybos procesai tampa vis sudėtingesni ir reikalauja vis daugiau laiko. Naujas „eSchenker“ internetinis portalas leidžia naudotis dar galingesnėmis technologijomis, padėsiančiomis palengvinti darbą. Tai naujas ir modernus, bet kartu paprastas požiūris į logistikos valdymą, taupantis jūsų laiką ir pinigus.

Paskutinis aktyvavimas.: 11.02.2016

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos