. .

The page is printed

e-Paslaugos

MySCHENKERland - 24/7 paslaugos internetu

DB Schenker siūlo įvairias elektronines paslaugas. Jūs galite kurti užsakymus, patikrinti pristatymo tvarkaraštį, atsispausdinti krovinių gabenimo dokumentus, sekti savo siuntą ir daug daugiau. Viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris ir interneto ryšys.

MySCHENKERland yra praktiškas sprendimas klientams, teikiantis visas elektronines paslaugas vienoje vietoje, viena vartotojo paskirtimi ir nemokamai. Jis leidžia jums matyti bendrą vaizdą ir kontroliuoti savo siuntas bei transportavimo kainas. Tai palengvina tiek planavimą, tiek po to numatytus darbus.

MySCHENKERland yra idealus visoms kompanijoms - kaip vienintelis sprendimas mažoms kompanijoms ar kaip dalis sprendimo didelėms kompanijoms, kur skirtingiems skyriams reikalingi skirtingi informacijos kiekiai ir transporto siuntų paslaugų lygmenys.

MySCHENKERland paslaugos

  • Išplėstinis krovinių sekimas - Sekimo sistema visoms siuntoms, judančioms sausumos keliais. Leidžia jums peržvelgti visus įvykius, atsitikusius su jūsų siunta per visą transporto grandinę - nuo užsakymo iki pristatymo, įskaitant bet kokius nukrypimus (siunta atmesta, parduotuvė buvo uždaryta, prekės pažeistos ir pan.).
  • Sąskaitos informacija - galėsite matyti  transporto kainą kiekvienai siuntai ir atsidaryti eSąskaitą PDF formatu.
  • Pagrindiniai pristatymo efektyvumo indikatoriai (KPI) - leidžia jums matyti pristatytų ar nepristatytų siuntų skaičių per tam tikrą laikotarpį.
  • Emisijų ataskaita - galite apskaičiuoti transporto siuntos poveikį aplinkai.
  • Vartotojų administravimas - jūs nusprendžiate, kas jūsų kompanijoje gali gauti prieigą prie skirtingų e-Paslaugų. Jūs taip pat galite suteikti prieigą prie dalies ar visos informacijos savo klientams, pavyzdžiui, prie siuntos buvimo vietos.
  • el.Užsakymas - tai lengvas ir patogus būdas kurti tarptautinius (eksporto) ir vietinius sausumos transporto užsakymus. Pateikus užsakymą, jis iš karto bus gautas „Schenker“ biure. Galite atsispausdinti ar išsiųsti el. paštu transportavimo lipdukus ir pakrovimo sąrašus. Peržiūrėkite savo siuntos judėjimą/ identifikuokite buvimo vietą ir lengvai gaukite ePOD (pristatymo įrodymas) su detalėmis (pvz., kas priėmė krovinį).
  • Adreso įkėlimas - jūs galite įkelti dažniausiai naudojamą adresą pakartotiniams užsakymams, naudojantis Excel rinkmena.
  • Kaina internetu - galite gauti apskaičiuotą pristatymo kainą pagal galiojančią sutartį.
  • Tvarkaraštis - krovinio išvykimo ir atvykimo dienų tvarkaraštis. Galite suplanuoti tinkamiausią jūsų krovinio surinkimo dieną iš anksto. Lengvai surasite tvarkaraščius,  naudodamiesi pašto kodais, - kad matytumėte surinkimo ir pristatymo datas, o taip pat ir pristatymo trukmę. Tvarkaraščius taip pat galima atsispausdinti.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos