. .

The page is printed

DB Schenker pranašumas

Didžiausia krovinių gabenimo geležinkeliu kompanija Europoje

Su maždaug 4200 klientų geležinkelio atšakų Europoje, DB Schenker siūlo savo klientams galimybę naudotis vienu iš didžiausių pasaulyje geležinkelių tinklų, todėl yra Europos lyderė geležinkelio krovinių transporte.

DB Schenker yra pasaulyje pirmaujantis integruotų logistikos paslaugų teikėjas. Tai Europoje didžiausia (pagal transportavimo apimtis) krovinių gabenimo geležinkeliais kompanija DB Schenker yra vienintelė kompanija, siūlanti geležinkelių transporto paslaugas iš vieno šaltinio visoje Europoje. Verslo klientams paslaugos teikiamos nepriklausomai nuo jų pramonės šakos. DB Schenker geležinkelių tinkle apie 5000 krovininių traukinių aptarnauja 4200 bėgių atšakas ir terminalus.

Didžiausias parkas Europoje DB Schenker priklauso didžiausias geležinkelio transporto priemonių parkas visoje Europoje - daugiau nei 114 tūkst. krovininių transporto priemonių ir 3400 lokomotyvų. Europoje kas dieną dirba beveik 34 tūkst. personalo narių, kurie užtikrina efektyvų transportavimą per sienas, įgyvendina orientuotus į klientą ir tausojančius aplinką sprendimus, tokius kaip „EcoPlus“ variantas be anglies taršos.

Centrinis valdymas – regioninės operacijos. Sąjunga su „Xrail“ sustiprino internacionalizacijos procesą.. Septynios Europos geležinkelių transporto kompanijos, tarp jų ir DB Schenker Rail, sutarė glaudžiai dirbti kartu gabenant krovinius per sienas viena transporto priemone. „Xrail“ tinklas šiuo metu jungia verslo ir pramonės grupes Skandinavijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Belgijoje ir kai kuriose Austrijos dalyse.

PAGRINDINĖ PRODUKCIJA

Blokiniai traukiniai: Greitas ir patikimas didelių kiekių transportavimas. Traukinių kombinacija, kuri gali būti gerai suplanuota iš anksto ir traukiniai, kuriems vieta gali būti paskirta ir paskutinę minutę, užtikrina geriausią iš įmanomų užsakymo lankstumo laipsnį. Tai ypač tinka didelės masės krovinių gabenimui.

Atskiras vagonas: Visapusiškas ir lankstus sprendimas, kai reikia/galima transportuoti vienu vagonu šalyje ir visoje Europoje.

Intermodalinis: Intermodalinio transporto specialistas.

DB SCHENKERrailog: Geležinkelių transportu paremti logistikos sprendimai įtraukia ir kitas transporto rūšis - visoje Europoje.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Logistika nuo durų iki durų: Multimodalios logistikos centrai, DB Schenker geležinkelių stotys ir DB Schenker logistikos centrai, sujungti su Europos geležinkelių tinklais, siūlo išmanius, individualiai pritaikytus logistikos sprendimus visoje transporto grandinėje.

Geležinkelių logistika: Mūsų logistikos ekspertai kuria kainos ir paslaugų požiūriu optimalius logistikos sprendimus kartu su jumis - derindami skirtingas transporto rūšis.

Bėgių atšakos: Įtraukiant ir jūsų pačių atšaka, galite transportuoti savo krovinius geležinkeliu tiesiogiai į bet kurią Europos vietą.

Priežiūra: Mūsų paslaugų centrai skatina diegti naujausias technologijas geležinkelių transporto priemonių priežiūros srityje. Mes taip pat siūlome lanksčias mobilias priežiūros paslaugas - ant bėgių ar pas klientus.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos