. .

The page is printed

Kelių transportas

Pirmaujantis Europoje krovinių vežimo sausuma tinklas

DB Schenker turi tankų ir platų krovinių vežimo sausuma transporto tinklą. Veikia 720 filialų 36 Europos šalyse.

Pervežimo paslaugos nuo durų iki durų keliu, geležinkeliu ar suderintais - keliu ir geležinkeliu - maršrutais yra iš esmės prieinami iš bet kurios vietos Europoje.

Europos žemyne teikiamų paslaugų/produktų rinkinį sudaro: siuntinių gabenimas grupuojant, dalinai ar pilnai pakrautais sunkvežimiais, vagonais ar blokiniais traukiniais:

  • Jeigu turite siuntą iki 30 kg svorio, užsisakykite „DB SCHENKERparcel“
  • Jeigu reikia pervežti rinktinius krovinius nuo 30 iki 2500 kg. svorio ir iki 10 kbm tūrio, siūlome „DB SCHENKERsystem“
  • Jeigu turite didesnio nei 2500 kg svorio siuntą ir norite ją greitai ir taikant lankstų sprendimą pervežti dalinai ar pilnai pakrautais sunkvežimiais, rinkitės „DB SCHENKERdirect“
  • Jeigu domina aplinką tausojantis intermodalinis transportavimas dalinai ir pilnai pakrautais sunkvežimiais (atskiras intermodalinis transportas), rinkitės „DB SCHENKERhangartner“
  • Jeigu nusprendėte pasirinkti aplinką tausojantį transportavimą geležinkeliu (dažniausiai įprastinis gabenimas geležinkeliu suderintas su gabenimu keliu), jums tinka „DB SCHENKERrailog“:

Productmatrix Landtransport, DB AG

Mūsų paslaugas papildo variantai, skirti specifiniams mūsų klientų poreikiams tenkinti ar orientuoti į konkrečias pramonės šakas, pvz., užtikrintas pristatymas iki nurodyto laiko dieną ar papildoma apsauga didelės vertės kroviniams. UAB „Schenker“ konstruoja tik reguliarius arba kasdieninius maršrutus/jungtis, aprėpiančias visą Europą ir Lietuvos teritoriją, kurių kokybė matuojama valandų ir minučių tikslumu. Griežtai kontroliuojami reguliarių pervežimų grafikai, klientui sukurtos galimybės stebėti virtualioje erdvėje krovinio judėjimą užtikrina subalansuotą  transporto poreikių tenkinimą. Lietuvos teritorijoje UAB „Schenker“ turi išvystytą vietinių pervežimų tinklą, kuris leidžia pasiūlyti kasdienius pristatymus į visus pagrindinius miestus bei šalies kampelius.

Padidinti paveiksląDB Schenker - Europäisches Netzwerk, DB AG

DB Schenker - Europäisches Netzwerk

UAB „Schenker“ pervežimų sausumos produktų porfelį sudaro sertifikuoti ir inovatyvūs produktai. ISO 9001:2008 sertifikatą, rodantį aukštą aptarnavimo kokybę, mūsų įmonė turi nuo 2002 m. Schenker UAB QPI rodikliai yra pastoviai vieni aukščiausių regione. Atsakingai laikomės aplinkosaugos reikalavimų.

Paskutinis aktyvavimas.: 19.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos