. .

The page is printed

DB Schenker pranašumas

Greičiau, patikimiau, lanksčiau

DB Schenker yra viena iš didžiausių pasaulyje okeaninių ekspeditorių, todėl gali pasiūlyti jums išskirtinius, ekonomiškai efektyvius logistikos sprendimus. Jie padės įveikti visus iššūkius gabenant krovinius jūromis.

DB Schenker priklauso įspūdingam pasauliniam tinklui – veikia per 91 tūkst. darbuotojų pajėgos daugiau negu 2000-iuose  biurų 150 –yje šalių.  Bendradarbiaujama su 180 jūros transporto kompanijų,  naudojamasi daugiau kaip 100  jūrų linijų paslaugomis.

DB Schenker okeaniniu transportu gabena krovinius į 130 šalių, palengvindama 700 tūkst. klientų prekybinius santykius - transportuojame 3800 konteinerių per dieną.

Kad ir kokia būtų jūsų siunta ir kad ir kur ji vyktų, mes galime pasiūlyti jums idealiausią variantą. Vežame „nuo durų iki durų“ patikimai, greitai ir lanksčiai.

Dirbdami su viena iš pasaulyje pirmaujančių LCL konsolidatorių, galime teikti jums išskirtinį tranzito laiką ir lanksčius, integruotus daugiarūšius sprendimus prieš išvežant siuntą ir vežimo metu iš uosto į uostą. Be patikimų standartinių gabenimo jūromis sprendimų, DB Schenker taip pat su malonumu pateiks muitinės logistikos sprendimus, pritaikytus jūsų individualiems poreikiams.

Pagrindinė produkcija/paslaugos

DB SCHENKERcomplete. Sprendimas jums, kai turite pilnai pakrautus konteinerius  (FCL transportas)

DB SCHENKERcombine. Iš dalies pakrautų konteinerių konsolidavimas (LCL transportas)

DB SCHENKERskybridge. Derinami gabenimo oru ir jūra privalumai: du kartus greičiau nei jūrų transportas ir perpus pigiau nei oro transportas.

DB SCHENKERicm. Integruotas Krovinių Valdymas - jūsų siuntų tvarkymas ir monitoringas nuo užsakymo iki pristatymo.

UAB Schenker yra sukaupusi didelę patirtį, dirbdama su tokiais populiariais produktais kaip DB SCHENKERcomplete, DB SCHENKERcombine, DB SCHENKERskybridge, o taip pat SCHENKERprojects,  

DB SCHENKERprojects mes siūlome tada, kai REIKIA PAGALBOS, VALDANT SUDĖTINGUS PROJEKTUS

DB SCHENKERprojects – specializuota logistikos paslauga, skirta ypač sudėtingų projektų įgyvendinimui, kai reikia pergabenti didelius ar sunkius krovinius. Į šią paslaugą taip pat įeina visos reikiamos transportavimo įrangos parinkimas ir suorganizavimas.

Jeigu reikalingas individualus sprendimas problemai išspręsti, UAB Schenker  pasirengusi Jums kvalifikuotai  padėti, kadangi išmanome logistikos technologines subtilybes,  pažįstame žmones, šalį ar specifines vietos sąlygas. Pasaulinis Schenker tinklas reiškia, kad tenkindami savo klientų poreikius, mes taikome vieno geriausių pasaulio logistikos tinklų – DB Schenker, kurio dalimi yra ir UAB „Schenker“- materialinius ir intelektinius pajėgumus, todėl mums sekasi  vykdyti šiuolaikinius įvairių su krovinių gabenimais visame pasaulyje susijusių projektų reikalavimus. Patyrę specialistai planuoja ir koordinuoja visus logistikos veiksmus: krovinių gabenimą, perkrovimą, paruošiamąjį ir baigiamąjį krovinio tvarkymą.

Vežame į bet kurią pasaulio šalį ir paprastus, ir reikalaujančius specialių transportavimo sąlygų (temperatūrinis režimas, dideli gabaritai, ypač aukšta prekių vertė, DGR).  Kroviniai gali būti dideli ir smulkūs, gabenimo mastai- reguliarūs ir vienkartiniai, pristatome „nuo durų iki durų“, taikome krovinių gabenimo į tolimas šalis planavimą ir kt. Taip pat siūlome draudimo, išmuitinimo, paskirstymo, sandėliavimo ir kitas atitinkamas paslaugas krovinio siuntėjo ir gavėjo šalyse.

DB SCHENKERprojects – mūsų patirtis Jūsų keliamoms krovinių saugumo ir patikimo pristatymo  užduotims įvykdyti

Kontaktinė informacija

ocean.pricing.lt@dbschenker.com

tel.+370 5 260 2532

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos