. .

The page is printed

DB SCHENKERsmartbox šeima

Patogus ir novatoriškas stebėjimas ir analizavimas

Siūlome rinktis iš kelių DB SCHENKERsmartbox grupės variantų, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Naujoji DB SCHENKERsmartbox paslauga padeda stebėti tarptautinių krovinių pervežimą patogesniu ir novatoriškesniu būdu.

DB SCHENKERsmartbox premium...
naudoja GPS koordinates, kad galėtumėte stebėti savo siuntas internetu realiuoju laiku. Tokie parametrai kaip temperatūra, drėgmė, sunkio jėga, judėjimas, vibracija ir polinkis yra tikrinami nuolat. Taikant šią technologiją, jūsų siunta yra stebima visų rūšių transporto priemonėse. Naudojamas „Geo-Fence“ - telematikos sprendimas, leidžiantis konteineriui judėti tik iš anksto nustatytoje srityje. Prietaisas praneša apie bet kokį bandymą atidaryti konteinerį. Parametrai gali būti konfigūruojami internetu. Nauja pažangi „Air & Ocean“ sekimo paslauga taip pat leidžia stebėti kiekvieną siuntos vienetą atskirai realiu laiku internete. 

DB SCHENKERsmartbox light...
sudaro galimybę registruoti temperatūrą, drėgmę, sunkio jėgą, šviesą, vibraciją ir polinkį transportavimo metu. Galite naudoti programinę įrangą, kad nustatytumėte ribas kiekvienam parametrui. Bet kurios vertės, viršijančios ribas, yra registruojamos. 

DB SCHENKERsmartbox easy 1 ir easy 2...
matuoja temperatūrą (DB SCHENKERsmartbox easy 1) ar temperatūrą ir drėgmę (DB SCHENKERsmartbox easy 2) transportavimo metu. Išsaugoti verčių duomenys gali būti lengvai perkelti per USB, atvykus siuntai. Taip pat įrašomas ir tikslus laikas, kada buvo gautas kiekvienas matavimas. Grafikas rodo temperatūros matavimus ir visus nukrypimus nuo iš anksto nustatyto temperatūrų intervalo. 

DB SCHENKERsmartbox tag...
leidžia perduoti temperatūros nuokrypius, naudojantis išmaniojo telefono programėle. Nuokrypius gali tikrinti visi transportavimo dalyviai, naudodamiesi pačia programa arba interneto portalu. 

SCHENKERsmartbox individuals...
siūlo individualius sprendimus kiekvienai transporto rūšiai ir taikymo sričiai visoje tiekimo grandinėje. DB Schenker atidžiai analizuos jūsų verslo reikalavimus, siekdama rasti geriausią sprendimą jūsų tiekimo grandinei.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos