. .

The page is printed

Apžvalga

Plečiame savo pozicijas kaip aplinkosaugos pradininkas

DB yra aplinkosaugos pradininkas ir siūlo produktus, nustatančius efektyvaus resursų naudojimo standartus.

Esame įsitikinę, jog kompanijos sėkmės pagrindas yra balansas tarp ekonominių, socialinių ir aplinkosaugos dedamųjų.

Padidinti paveiksląEco Plus Zug im Altmühltal, Deutsche Bahn AG

DB Schenker siekia būti lyderiu aplinkos apsaugos judėjime. Norime tapti pirmaujančiais žaliosios logistikos paslaugų tiekėjais ir įrodyti, kad CO2 emisija iš tiesų gali būti sumažinta, augant transportui. Aktyviai vykdome savo medžiagų bei resursų apsaugos veiklą. Ieškome būdų, kaip dar labiau sumažinti geležinkelių transporto keliamą triukšmą. 

Taršos mažinimas. 2006-2020 m.m. DB Schenker kartu su DB Group siekia sumažinti specifinę CO2 taršą 20 procentų . Kad pasiektume šį tikslą, pradėjome įvairias iniciatyvas ir toliau plečiame žalių produktų asortimentą. Pavyzdžiui, siekiame pagerinti visų transportavimo būdų talpos panaudojimą, modernizuojame savo įrangą ir aparatūrą, naudojame mažos taršos transporto priemones, mokome vairuotojus energiją taupančių vairavimo būdų.

DB Schenker jau siūlo Eko-sprendimų kiekvienai transporto rūšiai, sudarydama galimybę klientams mažinti, kompensuoti ar visiškai išvengti CO2 taršos visoje tiekimo grandinėje. Siūlome sprendimus visiškai be CO2 taršos geležinkeliui, galime ją sumažinti iki 20 procentų oro transportui ir iki 50 procentų jūros transportui. Galime pritaikyti aplinką tausojančius sprendimus ir sausumos transportui bei kontraktinei logistikai, panaudojant energetinį efektyvumą ir sandėlius, išlaikančius ekologinę pusiausvyrą.

Saugome medžiagas ir resursus. Mūsų vizija: gauti visą geležinkeliams naudojamą energiją iš atsinaujinančių šaltinių iki 2050. Pirmasis žingsnis - padidinti atsinaujinančią energiją 35 procentais iki 2020. Mes taip pat siekiame didžiąją dalį medžiagų ir resursų, kuriuos naudojame, panaudoti iš naujo. Pavyzdžiui, įdiegėme vidaus rūšiavimo programas ir dar kartą panaudojamų pakuočių sistemą kontraktinėje logistikoje.

Triukšmo mažinimas. Užsibrėžėme tikslą iki 2020 metų sumažinti geležinkelio skleidžiamą triukšmą per pusę. DB Schenker Rail skiria ilgalaikes investicijas traukinių modernizavimui, taikant tylias kompleksines stabdžių trinkeles.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos