. .

The page is printed

Ekonomija

Investuojame į ateitį

Siūlome klientams aukščiausios klasės mobilumo ir logistikos sprendimus. Tvarus augimas ir nuolatinis mūsų dėmesys klientui bei kokybei yra pagrindinės strateginės sritys, kurios leis mums ir toliau išlaikyti šią poziciją.

Esame įsitikinę, kad kompanijos sėkmė reiškia daugiau nei vien tik ekonominis našumas. Todėl stengiamės išlaikyti pusiausvyrą tarp ekonominių, socialinių ir aplinkosaugos tikslų. Deutsche Bahn siekia tapti pelningu rinkos lyderiu iki 2020 m. ir DB Schenker, kaip Deutsche Bahn Group transporto ir logistikos skyrius, suvaidins svarbų vaidmenį tai įgyvendinant.

Kompanijos augimas ir pelningumas yra esminiai veiksniai, siekiant ilgalaikes sėkmės, ir jie privalo būti vystomi kartu. Turėdama sveiką finansinį pagrindą ir gerą ekonominį našumą, DB Schenker gali investuoti į naujas darbo vietas, savo darbuotojų patirtį ir naujus verslus, kurie lemia tolesnį augimą. DB Schenker jau užima pirmaujančias pozicijas visuose rinkos sektoriuose - Europos geležinkelių ir sausumos, oro ir vandenynų transporte bei kontraktinėje logistikoje. Ji sieks ir toliau tobulėti šiose pozicijose.  Bus gerinamas pelningumas, modernizuojant IT sistemas ir plečiant aukštos kokybės produkciją. DB Schenker ir toliau kreips vis didesnį  dėmesį į naujai industrializuotas ir besivystančias šalis, kad dar geriau išnaudotų greitai augančias rinkas.

Dėmesys klientui ir kokybei

Kompanijoje DB Schenker mes einame į priekį, plėsdami savo pagrindinį verslą ir tuo pačiu nuolatos tobulindami savo procesų ir produktų kokybę. Tuo pat metu mes siekiame plėtoti savo integruotą produkciją bei paslaugas, toliau stiprinti savo tarptautinį transporto tinklą. Novatoriški pramonės sprendimai ir pagrindinių sąskaitų tvarkymas, orientuotas į šiuos sprendimus, yra ilgalaikiai įrankiai, kurie talkins mums ir toliau visiškai tenkinant savo klientų poreikius. Gebame rasti išmanius būdus, kaip derinti skirtingas transportavimo rūšis ir jų stipriąsias puses (greitį, talpą ir aplinkosaugos aspektus). Ir tai suteikia mums apčiuopiamą konkurencinį pranašumą.   

DB Schenker Rail turi tvirtai sujungtą tinklą,  pirmauja Europoje krovinių gabenimo geležinkeliais srityje. Siūlome savo klientams visaapimančius ir sertifikuotus aukštos kokybės produktus bei paslaugas. DB Schenker Logistics atstovauja mūsų pasaulinės logistikos veiklą, esame tarp pirmaujančių įmonių pasaulyje  ir šioje srityje. Mūsų platus ir  orientuotas į tarptautinę rinką produktų ir paslaugų asortimentas pasaulinėje oro ir jūrų transporto bei kontraktinės logistikos rinkoje, o taip pat ir tankus Europos sausumos transporto tinklas suteikia mums galimybę pasiūlyti savo klientams visus transportavimo ir logistikos sprendimus iš vieno šaltinio.

Paskutinis aktyvavimas.: 16.05.2014

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos